לוליינות בעסקים

לוליינות בעסקים על חבל דק

תכנית מיוחד לצוותים, ולנציגי חברות וארגונים: מיומנויות קרקס ככלי למידה חווייתי ליצירת עבודת צוות מניבה, ולשדרוג מיומנויות מנהיגות, ניהול, ופיתוח עסקי. 

כוחו של המפגש נובע מריתוק המשתתפים לפעילויות, ומההנאה שהם שואבים מהן. גם משתתף שיתחיל את הפעילות מסויג או נוקשה ימצא את עצמו עד מהרה משחק, מתנסה באינטראקציות מאלפות, ולומד הן על אומנויות הצוות שלו ועל עצמו בתוכו.

כל פעילות מלווה בהדרכה אישית על גבי ציוד מקצועי, ומסתיימת בדיון על ההיקשים בינה לבין היבטים שונים מחיי היום יום ומעולם העבודה, כגון: עבודת צוות, מנהיגות, המנהל המעיז, שיווי משקל דינמי, מערכות מורכבות, מולטי טסקינג, גישה יצירתית למטלות חדשות ועוד. בין תרגול לתרגול מבצע המנחה הצגות תכלית מרשימות ומשעשעות.

הסדנאות והתרגולים החווייתיים מטרתם לפתח עבודת צוות ועבודת יחידים במצבים של שיווי משקל דינאמי. חלק מהפעילויות מבוססות על עשייה פיזית המחייבת מעורבות טוטאלית מכול המשתתפים. מטרת התרגילים להגיע למצבים פיזיים מאתגרים, הצוות חייב לפתור אותם על מנת להצליח ולעמוד במשימות.

צוות טוב חייב לפעול בשיתוף פעולה, בתיאום, בתזמון, בסנכרון. לאנשי צוות יש מחויבות לתרום ולהיות מעורבים, ולתקשר אחד עם השני ברמות שונות. האתגר העומד בפניהם הוא יצירת צוות דינאמי המסוגל לתפקד ולקבל החלטות בזמן אמת ובמצבים משתנים.

תכנית מיוחדת לפיתוח מנהלים מתבצעת בשיתוף Lead out of the box leadership ltd. המשלבת אימון קרקס ואימון אישי למנהלים.

Share by: